Pánské hodinky

Pánské hodinky

Pánské hodinky
Luxusní hodinky

by měly být součástí image, tedy člověk by se s němi měl cítit svůj. A měly by vypovídat o jeho egu. Je mnoho druhů hodinek. Na ples si můžete vzít super luxusní hodinky. Na které nahlédne zajisté kde jaká žena a upoutá to její pozornost. Ke sportu vám postačí obyčejnější hodinky avšak za to více výrazné, jelikož bude působit že máte něco navíc oproti ostatním. Titanové hodinky jsou zajisté pro pány, kteří rádi své ruce nenechají v klidu a jsou tedy odolnější, avšak stále úžasné a velmi luxusní.  Hodinky jsou prostě součást člověka, která by neměla chybět.

Najdete u nás v eshopu :kultura v praze

American action Shooter thriller film directed by Antoine Fuqua based on the 1993 novel Point of Impact by Stephen Hunter.

 

panske hodinky
panske hodinky

Popis zboží:

Zcela unikátní model se vyrábí v úzce limitované edici. Jedná se o ručně vyráběné mechanické hodinky typu TOURBILLON – doplňkové zařízení mechanických kapesních nebo náramkových hodinek, které kompenzuje rozdíly chodu v různých polohách tím, že se jeho setrvačka a krok pravidelně otáčí a tím vyrovnává různou zemskou přitažlivost, která ovlivňuje přesnost hodinek.Pánské, luxusní hodinky s bílo zlatým ciferníkem a černým koženým páskem. Strojek uvnitř hodinek je mechanický s vysoce přesným mechanismem Tourbillon.

Typ strojku: Automatické natahování
Barva ciferníku: Bílá
Materiál pásku: Kožený pásek
Sklíčko: Safírové
Zadní strana: Safírové sklo
Parametry: Kalibr – 102, Průměr ciferníku – 42 mm, Vodotěsnost – 3 ATM, Počet kamenů – 21, Šířka pásku – 22 mm
Funkce Datum, Den v týdnu, 24 hodinový čas, Noc/den

Zjistit cenu ZDE
letní čas